Ось і закінчується літо. Та починається навчальна пора, пора нових сподівань, нових здобутків, нових перемог! Проте це літо подарувало багаті спогади.

Цього річ, як і минулого року, наших тренерів-волонтерів було запрошено до літнього табору, організованого Міжнародним благодійним фондом «Нове Покоління» у співпраці з Help Us Help The Children / HUHTC. У високогір’ї мальовничих Карпат дітей з усіх куточків України зустрічали волонтери з України та Канади. В умовах важких випробувань, які випали на долю нашої Батьківщини, волонтери доклали неймовірних зусиль щоб зробити час проведений в таборі незабутнім для дітей прифронтових зон зі Східних регіонів України та Криму, дітей родин Героїв «Небесної Сотні», родин військовослужбовців та добровольців, котрі загинули в зонах АТО, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних сімей.

header-object-new2015

Метою табору «Нове Покоління» є – виховання здорового нового покоління зі скарбницею українських традицій та звичаїв та через інтерактивну таборову програму о збагачення дітей необхідними життєвим навичками, які стануть в нагоді у майбутньому, життєвий досвід, який надихне їх на саморозвиток та самоствердження, поглиблення соціальних та комунікативних навичок, а головне знайомство з різноманітними видами народної творчості та здобуття нових інтересів і хобі.

Разом з дітьми нам щоразу доводилось виховувати і в собі дух патріотизму, відвідувати різноманітні майстерні, такі як: гончарство, брейкденс, стрільба з луку, тернові ігри та інші, які направлені на фізичну реабілітацію та психологічну адаптацію, необхідну у наслідок тяжких життєвих обставин. Своїм прикладом давати наснагу майбутньому поколінню розвивати в собі лідерські якості, особисту впевненість, знайти мрію та полюбити новий спорт – бейсбол.

Велика подяка всім засновникам та волонтерам цього прекрасного табору а саме: Руслані Вжезневскій, Юлії Вокалюк, Анкі Вжезневскій, Оксані Грицині, Христині Лаурен, Тані Бернарчик та всім майстрам і вихователям які дійсно багато роблять багато для дітей Нового Поління українців.