Тренерський семінар з бейсболу та софтболу у Києві

З 4 по 6 листопада 2016 року Київська міська та обласна федерація «Бейсболу та Софтболу» (далі — FBIS), організовувала тренерський семінар з бейсболу та софтболу за підтримки Sports Reach та FCA Україна, яка є учасником програми «Здорова нація — сильна Україна» та в рамках освітньої програми «Академія бейсболу та софтболу».

Загальна аудиторія тренерів склала 15 чоловік. За три дні відбулися два теоретичних занять та одне практичне — на якому діти мали можливість займатися з американськими спеціалістами. Команда Coach з Америки склала 4 спеціаліста, а саме:

Brian Miller – Діючий Гравець та Coach дочірньої команди MLB — Tampa Bay Rays.
Bri Flanegan – Coach по Софтболу.
Andrew Hammond – Викладач 3Dimensional coaching.
Zach Arington – Менеджер спортивної організації Sports Reach.

На 3-й день семінару аудиторія мала можливість прослухати та по дискутувати з Українським спеціалістом програми 3Dimensional coaching — Андрієм Кравцовим, якій є генеральним директором FCA Україна.

В цілому всі дні були проведені в дружній обстановці, оскільки нас об’єднує спорт та навчання, як засіб розвитку дітей в нашому суспільстві. Для молодих тренерів отримані базові знання, для більш досвідчених — цікаві порівняння в принципах та підходах до проведення тренувань. Усі учасники отримали подарунки від гостей та Сертифікати від FBIS.

Перша половина практичних занять проводились на тренувальній базі Київської Бейсбольної та Софтбольної Школи (КБСШ), а саме Гімназії «Київська Русь», та ЗНЗ №111, за це велика подяка директорам Гімназіїї — Багаліці Ю.О. та ЗНЗ №111 — Юрченко В.С.

Семінар пройшов у нашому Дарницькому районі. Окрема подяка за надання в аренду спортивних майданчиків шкіл для проведенні практичних занять — Управлінню освіти Дарницького району, м. Києва.

Друга половина практичних занять відбулась в Парку Дружби Народів, на поки єдиному бейсбольному майданчику, за це Дякуємо Федерації Вейкбордінгу та його Президенту — Юрію Зозулі, якій до речі всіляко допомагає розвивати спорт на території Парка Дружби Народів та загалом в місті Києві.

Висловлюємо щиру подяку за проведену роботу Віктору Титарчуку, як головному адміністратору семінару, без якого цей семінар не був би можливий.

Дякуємо Всім, та запрошуємо до співробітництва в розвитку Бейсболу та Софтболу в нашому місті.

До нових зустрічей.