Кубок Бреста 2016

З 28 вересня по 2 жовтня 2016 року в м.Брест проходив VI Міжнародний турнір з бейсболу за нагороди Голови Брестського міськвиконкому «Кубок Бреста 2016» (вікова група U12). Організаторами змагань є бейсбольно-софтбольний клуб «Брестські зубри» при підтримці Брестського міськвиконкому.

У змаганнях приймали участь команди з України, Литви, Молдови, Росії та Білорусії. Дванадцять команд виборювали звання кращої команди та головний трофей турніру «Кубок Бресту — 2016»:

«Дарницькі тигри» (м.Київ, Україна), «Брестські зубри» (м. Брест, Білорусь), «Мінськ» (м. Мінськ, Білорусь), «Цукровий шторм» (м. Скидель, Білорусь), «Вільнюс» (м. Вільнюс, Литва), «Акули» (м. Москва, Росія), «Москвич» (м. Москва, Росія), «Північні зірки» (м. Москва, Росія), «Тигри» (Балашиха, Росія), «Ведмеді» (Росія), «Московські кардинали» (м. Москва, Росія), «Акули» (Росія), «Бульдоги» (м. Тираспіль, Молдова).

Україну на міжнародних змаганнях представляла команда «Дарницьки тигри» (м. Київ, Данницький район) Київської Міської та Обласної Федерації «БЕЙСБОЛУ І СОФТБОЛУ» під керівництвом тренерів Ткаченка Є.В. та Сомотова С.Ю.

У перший день турніру 29 вересня команда «Дарницьки тигри» отримала перемогу у команди «Брестські зубри» (Білорусь). Другий день змагань 30 вересня також приніс нашій команді перемогу під час гри з командами «Ведмеді» (Росія) та «Мінськ» (Білорусія). Нашими суперниками 1 жовтня була команда «Північні зірки» (Росія). Фінальна гра відбулася 2 жовтня змагалися на ІІІ та IV місце команди «Вільнюс» (Литва) та «Дарницьки тигри». У результаті фінальної гри на VI Міжнародному турнірі з бейсболу «Кубок Бреста 2016» команда «Дарницьки тигри» посіла IV місце. Був відзначений Дмитро Єрофеєв, як кращий гравець команди.

Команда «Дарницьки тигри» отримали яскраві враження, позитивні  емоції та досвід для майбутніх спортивних перемог, бажання та готовність до подальших випробувань.

Майже кожен виїзд на турнір нашу команду молодих спортсмені супроводжує група підтримки – батьки, і ці змагання не були виключенням. Результатом їх підтримки є прямі онлайн трансляції ігор та фото звіти змагань.

Ось такий у нас чудовий видався бейсбольний сезон. Заради цього варто жити …