Визначився володар першого Кубку КБШ,  що проходив в закритому приміщенні. Ним стала команда – «Київські Смайли», де капітан  – Андрощук Валерій вперше підняв бейсбольний Кубок над своєю командою. В цих змаганнях прийняло участь  6 команд — учнів КБШ.

2 місце зайняла команда «Рябоконі»
3 місце зайняла команда «Дикі Хом’ячки»
4 місце зайняла команда «Ал`янс»
5 місце зайняла команда «Білі Акули»
6 місце зайняла команда «Бейсбольні Аси»

Фінальні ігри з бейсболу є абсолютно не передбачувані.  Фінал Кубку КБШ не став виключенням. Лише в додатковому інінгу команда «Київські Смайли» перемогла  дуже рівній і дисциплінованій команді «Рябоконі» (капітан команди — Святун-Берестовський Аскольд)  завдяки вирішальному удару одного з самих молодих і талановитих гравців – Каспарова Тімура (2007 р.н). Фінальний рахунок гри – 10-9.

В  стінах школи відбулося нагородження команд президентом федерації бейсболу і софтболу м. Києва та Київської області — Сомотовим Станіславом. Також були відзначені індивідуальними нагородами гравці:

Лобанов Іван (команда – «Київські Смайли») – самий Корисний гравець турніру (MVP);
Васильєв Артем (команда – «Рябоконі»)– кращий Відбиваючий турніру (BestHitter);
Гуменюк Владислав (команда – «Київські Смайли»)– самий Перспективний гравець КБШ.

Зимове змагання в першу чергу призначалося як підготовче до майбутніх змагань і повністю себе виправдало. Також діти ближче познайомилися зі своїми однолітками. Більш молоді гравці мали можливість грати зі старшими і навпаки — старші гравці більш відповідальніше відносилися до ігор. Попереду ще багато змагань та багато роботи, як тренерів, так і всієї нашої молодої та дружньої сім’ї — Київської Бейсбольної Школи.