28-29 березня 2015 року в м. Києві (парк Пуща-Водиця) відбулися фінальні ігри Всеукраїнської Шкільної  бейсбольної  Ліги, в яких виборола участь команда — Київської Бейсбольної Школи ЗОШ № 111 «Дарницькі Тигри». Організаторами змагань виступили Федерація бейсболу та софтболу України за підтримки Київської бейсбольної Академії.  В Шкільній Лізі, приймали участь ще 4 команди, які перемогли на першому відбірковому етапі: ЗОШ № 7 м. Іллічівськ, ЗОШ № 1 м. Рівне, ЗОШ № 24 м. Чернівці, ЗОШ I ступеня «Мрія» м. Кіровоград.

Боротьба і динаміка змагань була дуже запекла. В перший день змагань, «Дарницькі Тигри» зустрілися з однією з найсильніший команд України ЗОШ № 1 з м. Рівне і нажаль програли з рахунком 20-4. Наступна гра була з командою ЗОШ № 24 з м. Чернівці, яку перемогли з рахунком 21-8. В грі відзначилися гравці Лобанов Іван, Єрофеев Дмитро.

Перша гра другого ігрового дня з якою «Дарницькі Тигри» вступили у протистояння – це команда ЗОШ I ступеня «Мрія» м. Кіровоград. І знову перемога 8-7! Дитячі Команди Києва досить давно не перемагали команди з Кіровограда, де бейсбол активно розвивався всі минулі роки, тому ця перемога стала вдвічі значимою. В грі відзначилися гравці Васильєв Артем, Утєв Єгор, Зайцев Матвій.

В другій грі ігрового дня була боротьба за срібло Шкільної Бейсбольної Ліги України і вирішувалось це з досвідченою командою ЗОШ № 7 м. Іллічівськ. Підсумок гри – 18-9. В грі відзначилися гравці: Лебединець Святослав, Гуменюк Владислав, Утєва Маргарита і Єрофеєв Дмитро, який  відбив хоум-ран.

В результаті команда ЗОШ № 111  «Дарницькі Тигри» м. Києва посіла достойне 2 місце серед усіх шкільних бейсбольних команд України.

Це тільки початок нашого спортивного шляху. Попереду тренування і нові перемоги. Наша дружня команда Київської Бейсбольної і Софтбольної Школи принесе ще не одну перемогу як в Україні, так і на міжнародному рівні.
scores
КБШ висловлює свою подяку нашому технічному спонсору АО Оболонь.