Що може бути краще для молодого спортсмена ніж тренування поєднане з приємним відпочинком? Тільки відпочинок на березі теплого моря у веселій компанії однолітків-бейсболістів.
Цього літа тренера Київської бейсбольної та софтбольної школи надали унікальну можливість своїм вихованцям провести канікули незабутньо, з користю, новими друзями, спогадами та улюбленою грою.
Виїхавши у вечорі непосидючою компанією з Києва, рано в ранці дітлахи дісталися привітного та квітучого Іллічівська.

(наші дівчата софтболістки – окраса таботу)
Хоча погода в день приїзду і не порадувала спекою, проте це не завадило стрімголов бігти на пляж та пірнати у чорне море. Хіба можна відмовитись від прохолодної водички після завзятих змагань та напруженого протистояння команді суперника! А отримати звання кращого відбиваючого або пітчера на тестуванні взагалі пробуджувало шалений азарт і хлопці забували про існування моря.

Тренувань було багато як з бейсболу так і софтболу, і ставлячи вибір «гра, чи море!», бешкетники без вагань обирали бейсбол, а вже після, з насолодою, похапцем бігли на море, звісно не оминаючи лавки з солоденьким. На ранкову зарядку всі вставили бадьорі, веселі та набігували собі морський апетит.

Незабутнім був вечір талантів, де кожен зміг показати свої здібності у співах, танцях, акторському майстерстві, фокусах та юморесках.
Поєднавши тренерські навички та батьківську суворість, наші тренера стали не тільки наставниками, а й справжніми друзями для своїх учнів, що знайшло своє відображення у відмінному апетиті та міцному сну.

З ким як не з тренером можна так весело і шумно провести час? Гуртом його і побороти можна за ранкову з’їдену кашу…

Проте і пляжний бейсбол зайняв своє гідне місце поміж інших розваг, де змогли прийняти участь як юні спортсмени, так і гості-аматори. Проте як не шкода прощатися, ми кажемо один одному «До побачення!» та «До зустрічі на тренуваннях і змаганнях!»