Квапимось поділитися з вами нашими новинами. Хоча дітям, які займаються в нашій школі, кожне тренування приносить радість, сьогодні у нас особливий день.
Дякуючи небайдужим людям з Vaughan soccer club у наших діток з’явились новенькі, блискучі шорти. Дітвора дуже радіє цьому подарунку, адже подарунки — це завжди приємні емоції.

І хоча на вулиці зима, всі тренуються з великим натхненням і по максимуму використовують тренувальний час. Адже попереду у нас міжшкільний кубок з 8 по 28 лютого, у якому будуть приймати участь шість команд. Змагання будуть проходити у великому залі гімназіїї «Київська Русь». 20-го лютого ми відправляємо у Рівне одну з наших команд на Відкритий Кубок Рівненської області по бейсболу, де очікується гість з США Бенджамін Томас Зобріст, зірка американського бейсболу.
Вже в березні на нас очікує Кубок Президента Польші Броніслава Комаровського, де ми маємо гідно заявити про себе і привезти в Київ перемогу. В квітні Чехія,… Взагалі, плани Київської Бейсбольної Школи йдуть далеко за обрій і не знають меж. Більше наших амбіцій тільки наші серця!
Дякуємо всім, хто вірить в нас і допомогає розвитку бейсболу в Україні:
нашому технічому партнеру «Youth of Ukraine Phoenix Project» в особі директора Чеда Ліддла, та благодійному фонду «Нове покоління». Також дякуємо директору гімназіїї «Київська Русь» Багаліці Юлії Олександрівні та директору школи № 111 імені С.А. Ковпака Юрченко Валентині Степанівні за той кредит довіри, що вони надали нам. Ми дуже вдячні і прекрасним батькам, які віддали нам найдорожче — своїх діток та з ентузіазмом допомогають Київській Бейсбольній Школі (КБШ).
Вже скоро чекайте на нові світлини та гарні новини, а краще приєднуйтесь до нас. Приходьте вболівати на наші ігри, приводьте в КБШ своїх хлопчиків та дівчаток — для них ми маємо гарну технічну базу, та професійних тренерів які люблять дітей і бейсбол. Будемо раді будь-якій підтримці КБШ. Також запрошуємо до співпраці на рівні спонсорів та партнерів КБШ.